TEISININKAS PATARIA. KAIP ELGTIS DINGUS FOTOGRAFUI

Planuodami vestuves radote nuostabų fotografą už prieinamą kainą ir su ypatingai geromis rekomendacijomis, tačiau vestuvėms praūžus ne tik negaunate nuotraukų, bet ir fotografas dingo kaip į vandenį. Kaip elgtis?

Jums pagelbės Jūsų su fotografu sudaryta raštiška sutartis. Būtent šioje sutartyje reikia ieškoti atsakymų. Sutartyje turi būti nurodytas terminas, iki kada fotografas Jums pateiks nuotraukas, ir kas gresia, jeigu šis terminas bus praleistas.

Jeigu fotografas jau pažeidė šį nuotraukų atidavimo Jums terminą ir žodžiu su juo suderinti neišeina arba tiesiog nekelia ragelio, fotografui siųskite registruotu paštu laišką, kuriame išdėstykite visą situaciją, kad terminas yra praleistas, nuotraukos negautos, ir suteikite jam mėnesio laiko terminą nuotraukas pateikti bei nurodykite, kad priešingu atveju bus kreiptasi į teismą.

Jeigu tokie raštiški įspėjimai nepadeda, visada lieka teisė kreiptis į teismą dėl sutartinių įsipareigojimų vykdymo bei žalos atlyginimo prisiteisimo.

Patarimas būsimiems jaunavedžiams – sudarykite raštišką sutartį su fotografu, joje aptarkite ne tik terminą, iki kada nuotraukos turi būti perduotos, bet ir jų kiekį, pinigų sumą, kurią mokėsite iš anksto, ir visą kainą bei surašykite visus fotografo duomenis (asmens kodą/gimimo datą, adresą, tel. nr., darbo vietą).

Pataria  Inga Ališauskaitė (teisininkė/ Bonum Juris)

Savo klausimus galite siųsti info@baltapasaka.lt

Pin It

One thought on “TEISININKAS PATARIA. KAIP ELGTIS DINGUS FOTOGRAFUI

  1. Hi my name is Sabrina Warren and I just wanted to send you a quick message here instead of calling you. I discovered your TEISININKAS PATARIA. KAIP ELGTIS DINGUS FOTOGRAFUI | Baltapasaka.lt – tavo baltos vestuvėsBalta Pasaka page and noticed you could have a lot more hits. I have found that the key to running a successful website is making sure the visitors you are getting are interested in your website topic. There is a company that you can get keyword targeted traffic from and they let you try their service for free for 7 days. I managed to get over 300 targeted visitors to day to my website. http://s.beautheac.net/52

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *