PIRŠLYBOS, KAI NOSĮ KUTENA ŠALTUKAS

Piršlybos – ypatingos momentas, ypač jeigu jau ne kartą kalbėjotės apie santuoką. Piršlybų momentas be abejonės turi būti siurprizas jūsų išrinktąjai. O ką daryti, jeigu lauke spaudžia šaltukas ir atrodo, jog žiemos laikotarpiu šilčiausia vieta tik namai arba geriausiu atveju jauki kavinukė, kur ir taip dažnai apsilankote su savo dama.

Tai nebėda ir tikrai piršlybų nereikia atidėti pavasariui ar vasarai.

Siūlome jums pasižvalgyti po žiemos piršlybų idėjas, kurias visada galite papildyti gera muzika ar net skanėstu.

O dabar po žingsnelį – prie kiekvienos piršlybų idėjos:

1. Įsivaizduokite – pasiūlote savo mylimajai romantiškai pasivaikščioti parke. Ir beeinant takučiu aptinkate mažą paslaptingą lagaminėlį. Smalsu!? Pasiūlykite kartu jį atidaryti. O kas ten slepiasi? Žiedelis…

Nors ir žinome, kad dabar ne šeštasis dešimtmetis, priklaupimas ant vieno kelio vis viena turi savo romantiškos galios. Tad atidarius lagaminėlį romantiškas priklaupimas iki pirštų galiukų suvirpins ir sušildys jūsų moters širdį. TAIP – garantuotas.2. O gal bevaikštant ir pajutus, kad jūsų damos rankos ima šiek tiek vėsti pasiūlote išgerti šiltos žolelių arbatos (kurią ji labiausiai mėgsta). Vualia. Šilti megzti puodeliai ir arbata pavadinimu „TEKĖK UŽ MANĘS“. Ji tikrai liks sužavėta.

3. Trečioji piršlybų idėja kvepia Kalėdų dvasia ir alsuoja šventinėmis, stebuklingomis nuotaikomis. Jūsų išrinktas žiedelis gali pasislėpti kalėdiniame eglės žaisliuke, o mylimojį jį rasti pakabintą ant eglutės Kalėdų rytą. Tikrai stebuklinga ir norus pildanti akimirka.

4. Na o ketvirtoji idėja tinka MEŠKUČIAMS, MEŠKINUČIAMS, PŪKUOČIUKAMS.  Tikrai yra ne viena pora, kuri taip meiliai, mažybiniais žodeliais kreipiasi vienas į kitą. Ši idėja kaip tik jums. Maži du meilūs meškiukai ir vieno rankytėje pats nuostabiausias žiedelis skirtas tik jūsų MEŠKUTEI. Na o vieta, kur juos gali sutikti jūsų išrinktoji, tegul lieka jūsų vaizduotei…

♥ ♥ ♥

Fotosesijos idėja ir dekoras – Idėjų sparnai

Fotografas – Indrė Fotobriedis

Pin It

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *