KVEPALAI VESTUVIŲ DIENAI. AVON

Moteriškas kvapusis vanduo

Today Tomorrow Always Amour

Kvepalai „Today Tomorrow Always Amour‘ yra specialus AVON klasika tapusių „Today Tomorrow Always“ kvepalų leidinys, skirtas nuotakai. Meilės eliksyras atsidaro optimistišku ir lengvu citrusiniu kvapu, kuris yra papildomas žaliomis bei baltojo pipiro natomis. Šio aromato širdis – jazminas, magnolija ir pakalnutė, atspindintys jausmų tyrumą ir nuoširdumą. Šilti finaliniai sandalo, kedro ir muskuso akordai simbolizuoja stiprius tikros meilės jausmus ir švelnumą. „Dabar, rytoj ir visada, Meile“, tai tarsi žodžiai, kuriuos jam tyliai šnabždėsi vestuvių ir visas bendras gyvenimo dienas.

Vyriškas ir moteriškas  tualetinis vanduo

Our story

Vestuvių diena priklauso jaunesiems – tai yra jų šventė, jų bendros istorijos užtvirtinimas, intymus momentas, kurio metu kartu tvirtai žengia į jiems dar nepatirtą santykių kelionę. Avon serija „Our Story“, tai moteriški ir vyriški kvepalai, kurie papildo vienas kitą ir sukuria harmoningą derinį. Moteriško kvapo pagrindas persipina iš bergamotės, jazminų, vanilės aromatų. Vyriškoje versijoje pikantiškos kardamono natos pamažu virsta intriguojančiais ir šviežiais greipfrukto medienos pustoniais, kol galiausiai persimaino į pastovų sodrų vetiverijos kvapą.

Moteriškas kvapusis vanduo

Premiere Luxe

Kiekviena nuotaka nori savo vestuvių dieną atrodyti kaip karalienė. Tai yra jos diena, kai ji prikaustys visų žvilgsnius, žengdama link savo išrinktojo. Avon „Premiere Luxe“, tai kvapas moteriai, kuri mėgsta prabangą, pasitiki savimi ir nebijo išsiskirti. Aukštutinės aromato natos susideda iš juodojo serbento, granato, greipfrukto, kurios vėliau pereina į magnolijos, gardenijos ir jazmino kvapų kombinaciją, o užsibaigia sandalmedžio, pačiulių ir pralinės junginiu.

Moteriškas kvapusis vanduo

Sensuelle

 

Ji – jautri, jausminga ir moteriška… Šios nuotakos aromatas, tai tarsi antra oda, kuri tik dar labiau pritraukia dėmesį į ją ir jos skleidžiamą švelnumą. Avon „Sensualle“, tai intymūs ir asmeniški kvepalai, apgaubiantys šiltu medienos ir kremininiu gėlių aromatu. Pagrindinės kvepalų natos teikia bergamotės šviežumą ir dominuojantį Tahičio gardenijos aromatą ir užsibaigia kašmyro medienos kvapo šleifu.

 

♥♥♥

Norite įsigyti AVON gaminių?

Susisiekite su AVON konsultantu avon.lt

Pin It

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *