KĄ REIKIA ŽINOTI RENKANTIS VESTUVIŲ DJ?

Planuojate savo vestuvių šventę ir jau apsisprendėte, kad pasirinksite ne vestuvių muzikantus, o vestuvių DJ? Puiku, viena varnelė ilgame vestuvių planavimo ir sprendimų sąraše jau padėta. Tačiau kas toliau? Kodėl vestuvių DJ tiek daug ir kuo jie skiriasi? Kaip išsirinkti jums tinkamiausią DJ ir ar tikrai pasirinkimą nulemiantis svertas turi būti kaina?

Kuomet jaunieji renkasi vestuvių muzikantus, pasirinkimą dažniausiai lemia dainininkų balsai ir jų atliekamų muzikinių kūrinių vaizdo įrašai. Tačiau vestuvių DJ nuorodos į filmuotą medžiagą tikriausiai neatsiųs, nes jis pats nei dainuoja, nei šoka ar šventę veda. Taigi kokiais kriterijais vadovautis ir į ką atkreipti dėmesį renkantis vestuvių DJ savo šventei?

Visų pirma, skirkite laiko ir būtinai asmeniškai susitikite su pasirinktu vakaro DJ, aptarkite savo lūkesčius ir pageidavimus, sako vestuvių DJ GARSO GURU. Rinkdamiesi vestuvių DJ pirmiausia atidžiai išnagrinėkite visų rastų DJ interneto puslapius. Jei interneto puslapis jums patinka, yra profesionalus, jame pateikta informacija yra išsami ir susidarote gerą įspūdį apie šį DJ, tuomet vertėtų internete pagooglinti ir paieškoti atsiliepimų. Jei rasite tik teigiamus atsiliepimus, kad ir nedaug, bet teigiamus, tai, suprantama, yra geras rodiklis. Susitikę su pasirinktu vestuvių DJ būtinai išsamiai aptarkite savo muzikinį skonį ir pageidavimus, papasakokite apie savo šventę, kur ji vyks, kiek svečių bus ir kokią šventę planuojate: ar kuklią šeimos, ar labiau tradicinę, ar, galbūt, prabangią vestuvių puotą. Šios detalės yra itin svarbios, nes pagal tai kuriamas individualus jūsų šventės grojaraštis.

Jei planuojate stilingą šventę, įsitikinkite, kad ir vestuvių DJ apranga atitiks etiketą. Juk nesinorėtų, kad jūsų šventėje grotu DJ su sportiniu džemperiu? Profesionalus vestuvių DJ jūsų šventėje turėtų groti su kostiumu. Susitikus su pasirinktu DJ jis jums turi patikti, t. y. turite pajausti ryšį, nes kitaip nepavyks pasiekti abipusio supratimo ir šventės metu galite likti nepatenkinti savo pasirinkimu.

Paskutinis ir ne mažiau svarbus punktas yra sutarties pasirašymas. Jei apsisprendėte ir jau išsirinkote patinkantį vestuvių DJ, būtinai pasirašykite paslaugų teikimo sutartį. Pasirašant šią sutartį būtina ją atidžiai perskaityti ir įsitikinti, kad yra numatyti punktai dėl sutarties nutraukimo tiek jūsų noru, tiek atlikėjo, kokios taikomos sankcijos, ar yra numatyta sąlyga dėl atlikėjo atlygio sumažinimo, jei jo suteiktos paslaugos bus nekokybiškos ir neatitiks visų sutartyje numatytų sąlygų.

Tam, kad jūsų šventės vakarinė ir linksmoji dalis būtų nepriekaištinga, vestuvių DJ savo šventei patartina rinktis remiantis ne vien žemiausia paslaugos kaina, tačiau ir anksčiau išvardytais kriterijais.

– pataria Garso guru

Pin It

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *