Idėja vestuvinei nuotraukai: pirmas prisilietimas vietoj pirmojo žvilgsnio

Pirmasis prisilietimas vestuvių dieną. Leigh Skaggs Photography nuotr.

Vestuvių fotografai jose bėgioja tam, kad užfiksuotų visas tą dieną trykštančias emocijas. Turbūt esate mate puikiai pagautų kadrų, kai jaunikis pirmą kartą pamato savo gražuolę nuotaką… Net ir stipriausi vyrai dažniausiai nesuvaldo ašarų.
Tačiau šiuo metu plinta „netikro pirmojo žvilgsnio“ vestuvinė nuotrauka. Ką tai reiškia? Jaunikis ir jaunoji vis dar nemato vienas kito, tačiau gali paimti vienas kitą už rankos, išgirsti vienas kito žodžius.  Apie šią nuotraukos idėją rašo portalas housebeautiful.com

O first look é sempre emocionante. Super recomendo! 💓💖💗💕

A post shared by Escola Da Noiva (@escoladanoiva) on

Kaip tokį kadrą įgyvendinti? Jums pasufleruos šios nuotraukos – jaunieji renkasi paimti vienas kitą už rankos, kai tarp jų įsiterpia bažnyčios durys, taip pat atsistoja ties namo kampu (kaip višelio nuotraukoje, kurią įamžino vestuvių fotografas Leigh Skaggs) ar tiesiog iš skirtingų pusių prie didelio storo medžio. Jie gali kalbėtis, jausti vienas kitą – tačiau nemato.

Beautiful location for a first look #firstlook #eivans #indianapolisweddingphotographer #cedarridge

A post shared by Eivan's Photo & Video Inc. (@eivans_inc) on

Galite apsikeisti rašteliais, žodžiais nuraminti vienas kitą arba… sugroti dainą, kaip padarė ši nuotraukoje matoma pora.

Beje, kadangi jaunikiai per vestuves savo apdaru retai nustebina, kai kurios poros šią užduotį išsprendžia paprastai: jaunikiui tiesiog užrišamos akys. Tuomet nelieka apribojimo ir sudėtingo sprendimo, kaip iš tiesų nepamatyti vienas kito net pro namo kampą.

Tokiose nuotraukose puikiai įamžinamos emocijos, o jaunieji gali pabudinti savo lytėjimo pojūčius, pajusti užplūstantį emocijų pliūpsnį.

Pin It

One thought on “Idėja vestuvinei nuotraukai: pirmas prisilietimas vietoj pirmojo žvilgsnio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *